Фрегат «Гетьман Сагайдачный» ВМС Украины убыл в Средиземное море
Прочитано 7054 раз(а) # 11.05.2008 @ 15:57

10 мая в 12:30 фрегат «Гетьман Сагайдачный» Военно-морских сил (ВМС) Украины убыл из Севастополя в Средиземное море. Об этом газете «Леус-Информ» сообщили в пресс-центре ВМС Украины.

© Газета «Леус-Информ», 2008. При перепечатке либо ином использовании материала ссылка на «Леус-Информ» обязательна. Адрес в Интернете: http://www.leus.sebastopol.ua/

Другие материалы по данной теме:

ФРЕГАТ УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ» ВИХОДИТЬ НА БОЙОВЕ ЧЕГУВАННЯ У СЕРЕДЗЕМНОМУ МОРІ В РАМКАХ ОПЕРАЦІЇ НАТО «АКТИВНІ ЗУСИЛЛЯ»

10 травня з порту Севастополь на бойове чергування у Середземному морі в рамках антитерористичної операції НАТО «Активні зусилля» виходить фрегат «Гетьман Сагайдачний» Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Під час підготовки до виходу екіпаж фрегата «Гетьман Сагайдачний» необхідні успішно виконав практичні ракетні та артилерійські вправи по повітряній та морській цілям. Також він провів низку корабельних навчань, зокрема прийом на борт фрегата вдень і в ночі гелікоптера.
Корабель стовідсотково укомплектований особовим складом, екіпаж допущений до до виконання бойових вправ. Також на борту фрегата встановлено необхідну апаратуру зв’язку та апаратуру висвітлення надводної обстановки.
Під час участі в операції „Активні зусилля” український корабель здійснить заходи в порти середземноморських країн. Участь в антитерористичній операції та бойове чергування фрегат «Гетьман Сагайдачний» триватиме 90 діб.
Фрегат «Гетьман Сагайдачний», побудовано у 1993 році на суднобудівному заводі „Залив” м. Керч. Командир корабля – капітан 3 рангу ГЕЛУНОВ Антон Миколайович. Основні тактико-технічні характеристики: Водотоннажність – 3100 тон. Довжина – 123 метри. Ширина – 14,2 метри. Осадка – 4,7 метри.

Прес-центр командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України